اهدای ۱۸ کارت هدیه به نیازمندان روستای قرطاول مراغه
اهداي ۱۸ کارت هديه به نيازمندان روستاي قرطاول مراغه

اهدای ۱۸ کارت هدیه به نیازمندان روستای قرطاول مراغه

بانوان عضو کانون فرهنگي هنري مشکات مسجد امام زمان(عج) روستاي قرطاول شهرستان مراغه، در قالب طرح مؤمنانه، ۱۸ کارت ۴۵۰ هزار توماني به نيازمندان روستاي قرطاول مراغه اهدا کردند.
شناسه خبر : 17389 تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۰۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای «فهما» از استان آذربایجان شرقی، «خدیجه رزمی» مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مشکات مسجد امام زمان(عج) روستای قرطاول شهرستان مراغه از اهدای ۱۸ کارت هدیه ۴۵۰ هزار تومانی در قالب طرح مؤمنانه بین نیازمندان روستا خبر داد و گفت: با عنایت به تأکید رهبری بر حمایت از خانواده های نیازمند و بی بضاعت آسیب دیده از بیماری کرونا، اهدای کارت هدیه در دو مرحله، اجرایی شده است.

وی افزود: در مرحله اوّل ۱۴ کارت هدیه به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان به همت هیئت امنای مسجد امام زمان(عج) و خیّرین منطقه و در مرحله دوّم ۴ کارت هدیه به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان با همکاری آستان قدس رضوی تهیه و اهدا شد.

رزمی با بیان اینکه این طرح در راستای تداوم رزمایش و کمک مؤمنانه در جهت حمایت از نیازمندان انجام شد، افزود: با کمک‌های هیئت امناء محترم مسجد، خیّرین و اعضای این کانون، مبلغ ۸ میلیون تومان نیز جمع آوری و به نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از ویروس کرونا اهدا شده است.

وی تهیّه و توزیع ۱۰ بسته غذایی شامل ۲ کیلوگرم گوشت قرمز، برنج، مرغ، روغن، رب، سویا و توزیع آنها در روز اربعین حسینی، تهیّه نسخه دارویی یک بیمار، کمک به ویزیت بیمار سالمند، تهیّه و توزیع ۷ بسته غذایی با کمک آستان قدس رضوی را از دیگر فعّالیّت‌های کانون مشکات برشمرد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مشکات مسجد امام زمان(عج) روستای قرطاول شهرستان مراغه با تجلیل از هیئت امنای مسجد، فعّالان کانون و خیّرین، خاطرنشان کرد: طرح پخت هزار قرص نان به نام مبارک امام رضا(ع) و توزیع آن میان نیازمندان در منطقه با همّت ۳۰ نفر از بانوان کانون در روز شهادت امام رضا(ع) اجرا خواهد شد.