توزیع ۱۵۰ بسته گوشت قربانی به همت کانون امام حسین(ع) سراب
توزيع ۱۵۰ بسته گوشت قرباني به همت کانون امام حسين(ع) سراب

توزیع ۱۵۰ بسته گوشت قربانی به همت کانون امام حسین(ع) سراب

اعضاي کانون فرهنگي هنري امام حسين(ع) سراب، ۵ رأس گوسفند تهيّه و همزمان با سالروز رحلت پيامبراکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبي(ع) و شهادت امام رضا(ع) ذبح و ميان خانواده هاي آسيب پذير از بيماري کرونا توزيع کردند.
شناسه خبر : 17609 تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۵:۴۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)  از استان آذربایجان شرقی، «ابوالفضل ابراهیمی» با تسلیت فرا رسیدن ایّام حزن و عزای اهل بیت در دهه پایانی ماه صفر، از تهیّه و ذبح ۵ رأس گوسفند به همت اعضای کانون فرهنگی هنری امام حسین (ع) در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

 

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری امام حسین مسجد امام حسین (ع) لاله قبا سراب گفت: یکی از ارزش‌ های زیبای دین مبین اسلام ارزشی به نام انفاق است تا جایی که حدود ۸۰ آیه از آیات قرآن را به خود اختصاص داده است. اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه موجب تقویت و نقش آفرینی مسجد به عنوان پایگاه عبادی، سیاسی و خدماتی است.

 

 

ابراهیمی افزود: شماری از فعّالان کانون به همراه جوانان مسجد در راستای لبّیک به فرامین رهبر معظّم انقلاب برای خدمات رسانی اجتماعی در این شرایط به اقشار کم برخوردار گرد هم آمده اند که بر همین اساس تعداد ۱۵۰ بسته گوشت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بین اقشار آسیب پذیر توزیع شد.

 

وی تصریح کرد: مبلغ این اقدام خداپسندانه بیش از ۱۳ میلیون تومان است که همزمان با دهه آخر صفر در راستای رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه، کمک و حمایت از افراد آسیب پذیر از کرونا بوده است.

 

 

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام حسین با تجلیل و قدردانی صمیمانه از مشارکت خیّرین و اهالی منطقه در این طرح، خاطرنشان کرد: امیدواریم به همّت جهادگران کانون و مسجد و کمک خیّرین بتوانیم تا پایان این بیماری خدمات سازنده ای به اقشار آسب پذیر ارائه دهیم.