نشست اندیشه‌ورز در کانون شهیدان توانا تبریز برگزار شد
نشست انديشه‌ورز در کانون شهيدان توانا تبريز برگزار شد

نشست اندیشه‌ورز در کانون شهیدان توانا تبریز برگزار شد

نشست هم انديشي و انديشه‌ورز ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري آذربايجان شرقي و هيأت امنا، پايگاه مقاومت و فعالان کانون شهيدان توانا مسجد نبي اکرم(ص) تبريز برگزار شد.
شناسه خبر : 22314 تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۱۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، مدیر و کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری استان آذربایجان شرقی با حضور در مسجد نبی اکرم|(ص) ضمن دیدار با اعضای هیأت امنا، فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج و حوزه خواهران این مسجد؛ به تشریح چگونگی فعالیت در سامانه بچه های مسجد پرداختند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنی مساجد آذربایجان شرقی در این نشست با بیان این‌که قرار است از کانون های برتر هر استان براساس بیشترین امتیاز کسب شده در سامانه بچه های مسجد تقدیر ویژه شوند، گفت: همچنین از رتبه های برتر، شایسته تقدیر در هر رواق با نیز جوایز نقدی تجلیل بعمل خواهد آمد.

 

هادی نیا با بیان این‌که دستور العمل و شرایط شرکت در هر رواق در قسمت مربوطه سامانه بچه های مسجد به آدرس bachehayemasjed.ir بارگذاری شده است، گفت: با طراحی این سامانه؛ تمامی فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در دورافتاده ترین نقاط استان نیز رصد و پایش می شود.

وی با اشاره به این‌که کانون های که بیشترین فعالیت و بالاترین میزان امتیاز را در رویداد ملی فهما کسب کرده باشند، مورد حمایت بیشتری قرار خواهند گرفت، افزود: برقراری عدالت حمایتی بر اساس میزان فعالیت هر کانون یکی از مهم ترین دستاوردهای سامانه بچه های مسجد است.

 

همچنین در این نشست هم اندیشی و اندیشه‌ورز؛ دشتی، مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهیدان توانا،  مسئول پایگاه مقاومت بسیج خواهران، فرمانده پایگاه بسیج برادران، اعضای هیأت امنا، مسئول امور خواهران کانون و حجت الاسلام چاووشی امام جماعت مسجد نبی اکرم(ص) در سخنانی جداگانه ضمن تقدیر از حضور مدیر و کارشناسان ستاد فهما استان، بر ثبت فعالیت های کانون طی روزهای آینده در سامانه بچه های مسجد تأکید کردند و این سامانه را قابلیتی ارزشمند و مضاعف در تحرک و پویایی مساجد ارزیابی کردند.

 

گفتنی است، در ادامه این نشست کارشناسان رسانه و آموزش ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی به ارایه نکات آموزشی در راستای ثبت فعالیت ها و برنامه های کانون در سامانه بچه های مسجد پرداختند.