اجرای طرح ورزش در خانه به همت کانون اصحاب‌الجنة
اجراي طرح ورزش در خانه به همت کانون اصحاب‌الجنة
در ایام نوروز و به منظور مبارزه با کرونا انجام شد؛

اجرای طرح ورزش در خانه به همت کانون اصحاب‌الجنة

شيري از اجراي طرح ورزش در خانه همزمان با نوروز ۱۴۰۰ در راستاي مبارزه با کرونا خبر داد.
شناسه خبر : 26322 تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۰:۳۸

«مهران شیری» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، ضمن تبریک سال نو و ایام مبارک ماه شعبان؛ با بیان این‌که گسترش ورزش همگانی برای پویایی جامعه ضروری است، از برگزاری و اجرای طرح ورزش در خانه در نوروز 1400  خبر داد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری اصحاب الجنت مسجد صاحب الزمان (عج) روستای عنابلو شهرستان خداآفرین افزود: این طرح به همت کانون فرهنگی هنری اصحاب الجنت و با همکاری اداره ورزش و جوانان خداآفرین و هیئت ورزش های همگانی گرمادوز اجرا می شود.

وی گفت: با توجه به شیوع  بیماری کرونا و سپری شدن بیشتر اوقات فراغت افراد در خانه، بایستی وزرش را یک تکلیف بدانیم و با انجام فعالیت های ورزشی کاهش فعالیت های بدنی در  ایام شیوع کرونا را جبران کنیم.

رییس هیئت ورزش های همگانی گرمادوز، با بیان این‌که ورزش باید در سبد خانوارها گنجانده شود، افزود: این طرح درنوروز 1400 اجرا می شود و خانواده ها با تهیه ویدیو از انجام فعالیت های ورزشی خود  و ارسال آن در این طرح شرکت می کنند.

وی با اشاره به این‌که در پایان طرح، ویدیو های ارسال شده داوری شده و هدایایی نیز به برگیده ها ارسال می شود، خاطرنشان کرد: بازه زمانی ویدیوها یک الی دو دقیقه و مهلت ارسال آنها 5 الی 15 فروردین ماه خواهد بود.

شیری گفت: شرکت کنندگان می توانند ویدیوهای خود را از طریق واتساپ و تلگرام به شماره 09146461379  ارسال کنند.