مسابقه کتابخوانی «بر کرانه ظهور» برگزار می شود
مسابقه کتابخواني «بر کرانه ظهور» برگزار مي شود
به همت کانون اصحاب الجنت عنابلو

مسابقه کتابخوانی «بر کرانه ظهور» برگزار می شود

شيري، از برگزاري مسابقه کتابخواني بر کرانه ظهور با موضوع امام عصر(عج) به صورت مجازي خبر داد.
شناسه خبر : 26388 تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۹:۲۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای «فهما» از استان آذربایجان شرقی، مهران شیری با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک شعبان اظهار داشت: دو مسابقه کتابخوانی با موضوع امام عصر(عج) با عنوان «بر کرانه ظهور» به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت به صورت مجازی برگزار می شود.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری اصحاب الجنت روستای عنابلوی شهرستان خداآفرین افزود: این مسابقات با مطالعه کتاب "آشتی با امام عصر (عج)" نوشته دکتر علی هراتیان در روز 20 فروردین و "منتظران امام زمان" تا روز 20 فروردین به صورت مجازی برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان از ساعت 19 تا 20 روز بیستم ماه جاری فرصت دارند به سوالات پاسخ دهند.

شیری بازه زمانی مطالعه کتاب را از8 الی 20 فروردین عنوان کرد و گفت: شرکت کنندگان می توانند پاسخ های سوالات را به شماره 09146461379 و کانال تلگرامی @mehranshiri74  ارسال و برای دریافت پی دی اف کتاب "آشتی با امام عصر (عج)" و "منتظران امام زمان(ع)، وظایف و ویژگی ها "به کانال تلگرامی @KanoonAshabAljanat مراجعه کنند.

وی ادامه داد: به شرکت کنندگانی که پاسخ های صحیح ارائه کنند، هدایایی به قید قرعه تقدیم خواهد شد و اسامی برگزیدگان نیز در کانال کانون درج می شود.

به گفته شیری، این مسابقات به همت کانون فرهنگی هنری اصحاب الجنت روستای عنابلو شهرستان خداآفرین و با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان خداآفرین برگزار می شود.

گفتنی است، عنابلو یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در بخش گرمادوز شهرستان خداآفرین واقققع شده است.